Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ehuzurev/detailboxuniqgarage.com/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2758

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ehuzurev/detailboxuniqgarage.com/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2762

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ehuzurev/detailboxuniqgarage.com/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3706
Boya Koruma – Detail Box Uniq Garage
İçeriğe geç

Detailbox Uniq GARAGE / Boya Koruma

BOYA KORUMA

Boya koruma uygulaması sağladığı 6 ay parlaklık garantisi ve uygun fiyatı ile Detail Box Uniq Garage uygulama merkezinin en çok tercih edilen uygulamalarından birisidir. Uygulama “temizleme – parlatma – koruma” sisteminin tüm aşamaları uygulanmaktadır.

Otomobil yüzeyindeki tüm olumsuzlukların (kılcal çizik, zift, reçine vb.) giderilmesi ve otomobilin ilk günkü ışıltısına kavuşturulması uygulamanın ana amacını oluşturur.

Otomobil yüzeyindeki endüstriyel tozların temizlenmesi uygulaması olan kil temizleme, reçine temizleme, zift temizleme uygulamaları ile otomobil yüzeyi boya koruma uygulamasına hazır hale getirilir.

Çiziklerin içinin doldurulması şeklinde yapılan çizik giderme işlemi bu uygulamadaki ikinci adımdır. Çizik giderme uygulaması sonrasında parlatma ve hare giderme aşaması da tamamlanır. Son aşamada ise elde edilen parlaklığın 6 ay süresince devam etmesini sağlayacak koruma uygulaması yapılır.

Boya koruma uygulaması sonrasında otomobile 6 ay parlaklık garantisi verilmektedir. Boya koruma ile otomobil yüzeyindeki tüm olumsuzluklar (kılcal çizikler, reçineler, ziftler vb.) giderilmiş ve parlaklığı sağlayacak pürüzsüz bir yüzey elde edilmiş sonrasında wax uygulaması ile de elde edilen bu yüzey dış etkenlerden koruma altına alınmış olur.

Otomobil yüzeyinde en yüksek parlaklığa ulaşabilmek için öncelikle o parlaklığı nasıl sağlayacağımızı bilmemiz gerekiyor.

Bilinenin aksine parlaklığı sağlayan cila değildir. Parlaklık fiziksel bir olaydır ve ışık yansıması anlamına gelir. Yansımayı sağlayacak olan da düz bir yüzeydir. Otomobil üzerinde 90 derecelik açı ile yansıma sağlayacak bir yüzey oluşturmak için kullandığımız cilalar bu fiziksel olayın oluşması için en önemli materyallerdir.

Pırıl pırıl bir otomobil için bu fiziksel gerçekliği bilmek otomobilimiz için seçeceğimiz uygulama için büyük önem taşıyor. Bir kez daha altını çizmekte fayda var; pırıl pırıl bir otomobil için 90 derecelik açı ile yansıma elde edeceğimiz pürüzsüz bir otomobil yüzeyine ihtiyacımız var.

Boya Koruma Talep Formu