Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ehuzurev/detailboxuniqgarage.com/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2758

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ehuzurev/detailboxuniqgarage.com/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2762

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ehuzurev/detailboxuniqgarage.com/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3706
Cam Filmi – Detail Box Uniq Garage
İçeriğe geç

Detailbox Uniq GARAGE / Cam Filmi

CAM FİLMİ

Sağlık, konfor, estetik ve güvenlik… Cam filmi uygulaması yaygın olarak bilinenin aksine aracınıza sadece şık bir görünüm katmaz. Çeşitli özellikleriyle aracınıza yaptırabileceğiniz belki de en faydalı ve aynı şekilde fayda/maliyet oranı en iyi olan aksesuarlardan biridir.

Detail Box Uniq Garage’de uygulanmakta olan cam filmleri yolcuları ve aracın iç aksesuarlarını güneşin kanserojen UV ışınlarından koruyacak şekilde üretilmiştir. Cam filmi uygulaması UV ışınlarını %99 oranında bloke ederken, aracın içine giren ısıyı da renk tonuna göre %30 ila %55 (Açık %30, Orta %45, koyu %55) aralığında izole eder.

Bu özellikleriyle cam filmi özellikle UV ışınlarına karşı ciltleri çok daha hassas olan bebekler ve bütün yolcular için önemli bir sağlık önlemi olmakla birlikte, sağladığı ısı yalıtımı ile özellikle sıcak günlerde sürüş konforunu ciddi şekilde arttırmaktadır. Aracın içine ulaşan güneş ısısı cam filmi sayesinde azaldığı için aynı zamanda kabinin içinin iklimlendirilmesi de kolaylaşmakta ve klimanın verimliliği de artmaktadır.

Uygulamakta olduğumuz cam filmleri dayanıklı yapıları sayesinde bir pasif güvenlik önlemi olarak da işlevsellik sağlamaktadır. Olası bir kaza halinde camları tek parça halinde tutarak yolcu kabinine doğru patlamalarını engelleyerek yolcuların bu sebepten yaralanma ihtimallerini minimize ederler. Aynı şekilde olası bir kapkaç veya hırsızlık girişimi esnasında da cama sağladıkları ekstra direnç sayesinde aracın içerisine ulaşılmasını güçleştirirler.

Son olarak cam filmlerinin araçların dış görünüşüne çok büyük estetik katkı sağladıkları da genel kabul görmüş bir kanıdır. Herhangi bir aracın fabrika kataloğunu incelediğinizde çok büyük ihtimalle aracın camlarının karartılmış olarak görsellendiğini göreceksiniz. Hem estetik, hem de mahremiyet anlamında uygulatmak istediğiniz cam filmini herhangi bir kalite farkı olmadan farklı ton seçenekleri arasından zevkinize göre seçebilirsiniz.

Cam filmleri de bir çok ürün gibi çok farklı kalitelerde sunulabilir. Kalitesiz cam filmleri kısa süre içinde solma, renk değiştirme gibi sorunların ortaya çıkmasına sabep olması yanında çok ciddi sağlık problemlerini de berabarinde getirir. Kalitesiz malzemeden üretilen (çoğunluğu uzakdoğu üretim) cam filmlerinin yapışkanlarının içeriği sağlığa zararlı olabilir. Otomobilin iç kısmında ve her an güneş ışınlarına maruz kalan bu yapışkanlar otomobilin içindeki kişilerin saplığını ciddi şekilde tehdit etmektedir. Bu nedenle uygulamların mutlaka kalitesi bilinen, güvenilir marka ürünler ile yapılması gerekmektedir.

Uygulama yapan kişinin ustalığı, uygulama yapılan alanın steril olması ve kullanılan malzemelerin kaliteli bir montajı sağlıyor olması da dikkat edilmesi gereken diğer noktalar.

Cam filmi uygulaması sonrasında camın 3 gün boyunca açılmaması henüz yapışma aşamasında olan camın fitil bölgelerinden yıpranmaması adına büyük önem taşıyor.

Cam Filmi Talep Formu