Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ehuzurev/detailboxuniqgarage.com/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2758

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ehuzurev/detailboxuniqgarage.com/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2762

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ehuzurev/detailboxuniqgarage.com/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3706
Hakkımızda – Detail Box Uniq Garage
İçeriğe geç

HAKKIMIZDA

Bizler uzun yıllardır detailing (detaylı araç bakımı ve temizliği) konusunda dünyadaki en yeni ürünleri, uygulama yöntemlerini ve gelişmeleri takip eden kişileriz. Kendi araçlarımıza kendi garajlarımızda yıllarca ileri seviyede ve profesyonel detailing uygulamaları yaptık.

Türkiye’de ulaşamadığımız ürünlerin sayısı arttıkça ve Türkiye’de detailing konusuna ilgi her geçen gün artınca bizler de bu konuda birşeyler yapmaya karar verdik. Dünya’nın en iyi markalarının distribütörlüklerini almakla kalmayıp, ürün stoğu ve çeşitliliği bakımından da çok büyük yatırımlar gerçekleştirdik.

Detail Box Uniq Garage sizler gibi aracı için herşeyin en iyisini isteyen kişiler tarafından kuruldu ve kısa zamanda önemli bir büyüme elde etti. Bu yolda birlikte yürümeyi seçtiğimiz markaları henüz tanımıyorsanız kısaca ;


Her markanın tutkulu bir kuruluş hikayesi mutlaka vardır ancak Amerika’nın en iyi markalarından olan Adam’s Polishes ‘ın ki biraz daha farklı..

Kurucu Adam Pitale 8 yaşından itibaren bu tutkuya kapılıp, kendi adına ilk çalışmalarını bisikleti üzerinde ve arkadaşlarının bisikletleri üzerinde başlattı. Bu yol 20li yaşlara geldiğinde 3400 araçlık Coca Cola Filosunun tüm detailing işlemlerine kadar uzanan hızlı ve yoğun bir serüven ile devam etti.

Buradan elde edilen tecrübe ile Adam’s Polishes doğdu! Adam Pitale ürünlerine olan güveni ve bağlılığı için şöyle söyler : ” Eğer satın aldığınız bir ürün sizi memnun etmezse, ürünü ürün bedelinin %10 fazlası ile geri alabilirim veya dilediğiniz başka bir ürünü size ücretsiz temin edebilirim. ” Adam’s ürünleri gerçek bir tutkunun ürünüdür!


Car Care sektöründe bilinen tüm markaların aksine Auto Finesse bu işin tam anlamıyla sanatını yapıyor! Ürünlerin kalitesinden, muhteşem tasarımı ve kokusuna, onların reklamları ve pazarlamasından, organizasyona hazırlanışlarına kadar her şey tüm detayıyla sanat kokuyor!

The Art of Detailing mottosu markanın en can alıcı yanı! 1999 yılında başlayan serüven 2010 yılında Ingiltere’de merkez ofisin kurulup, üretimin serileşmesi sonrasında yeni bir boyuta erişiyor.

Bugün dünyanın en büyük ülkelerinde Auto Finesse ürünleri kullanan her kişi bu markaya gönülden bağlanıyor.


30 yıllık tecrübenin hali bir başka oluyor. Bugün mat boyaya dahil seramik ürün geliştirmiş çılgın doktor Jim , hayallerindeki reçeteleri, memnun kalmadığı X marka ürünlerinin sonuçları için geliştirdi.

Bugün Dr. Beasley’s doğru ve keyifli detailingin tarifini yapmak için gayret gösteriyor. Kullanıcı dostu ürünlerin hızlı sonuçlarından son derece mutlu olacaksınız!


Bugün kullandığın herhangi bir sünger veya ped in kaynağı neresi diye soracak olursan en iyisinin adresi Lake Country’dir.

Bu marka dünyada bilinen en ünlü markaların polisaj pedlerini ve aparatlarını üreten yegane gizli bir kahramandır! Sende denediğinde neden böyle olduğuna hak vereceksin!


Car Care sektörünün en büyük oyuncularından biri olmaya aday! Çünkü öyle özel kimyasal reçeteleri var ki ve öyle fiyatlara sahip ki ; Valet Pro kullanıcılarının vazgeçemeyeceği kadar özel bir marka! Uzman olduğu alandan sapmayan, yalnızca üretmiş olmak için pasta veya seramik üretmeyi reddeden Ingilizler yalnızca en iyi kimyasalları üretmek için gayret ediyorlar ve hepte edecekler gibi görünüyor!

Dünyanın en iyi detay fırçalarını üreten firma demek yeterli olacaktır. Fırçalar öylesine kaliteli ki herhangi bir car care kimyasalı bu fırçalara zarar veremiyor! Amatör kullanıcılar ise bu özel fırçaları ömür boyu saklayabilecek kadar sağdık kalacaklar.

Ve diğer tüm markalar… Tüm ürün portfolyomuz Türkiye’de detailing alanını geliştirmeye çalışan ve buna destek sağlayan global markalardan oluşmaktadır. Ülkemizde bu sektörü geri götüren, teknolojisi yeni olmayan tüm markalar sistemimiz dışındadır.

Daha iyisini sizinle birlikte yapmak için tüm görüş ve önerilerinizi heyecanla bekliyoruz!